İçerik Yönetimi Sistemi

Aysistem programı otel, tur, transfer tanıtımları ve SEO çalışmaları için birçok içerik üretebileceğiniz alan sunmaktadır.

Sisteme yüklediğiniz oteller için dilediğiniz kadar fotoğraf yükleyebilir, tanıtım bilgilerini dilediğiniz uzunlukta ve orjinal içeriklerle birlikte yazabilir, oda tipi tanıtımları, konsept içerikleri hakkında bilgi verebilirsiniz. Oteli satmanız için gerekli tüm içeriği Aysistem programının size sunduğu alt yapıyı kullanarak web sitenize yükleyebilirsiniz.

Oteller gibi turlar içinde genel tanıtım metinleri, tur programları, dahil ve hariç hizmet dökümleri yazabilir, dilediğiniz kadar fotoğraf yükleyebilirsiniz. Yüklediğiniz tüm veriler web sitenizde uygun yerlerde ve sekmelerde yayınlanır, müşterinize mümkün olan en çok bilgiyi verebilirsiniz.

Tüm otel ve tur kategorilerin, şehir ve ilçe sayfalarında tanıtım metinleri yazabilirsiniz.

Standart ürün ve liste sayfaları dışında kendinizde manuel içerik üretebilirsiniz. 

Orjinal içerik, Google organik aramalarında son derece önemlidir. Aynı şekilde müşterinizde bu içeriğe göre karar verip satın alır. Aysistem içerik yönetim sistemi birçok alt sistemle birlikte size bu konuda büyük bir özgürlük sağlar.