Incoming Acente Otomasyonu

Aysistem programı, incoming acenteleri için son derece gelişmiş çözümler içermektedir. VIP ve gruplara hizmet vermek için birçok alt yapıya sahiptir.


Şirket içi işleyişiniz için Aysistem programı, Aysistem mobil uygulama, yurtdışındaki alt acenteleriniz için Aysistem B2B ve yurtdışı bireysel müşterileriniz için Aysistem B2C modüllerine sahiptir. Aysistem çoklu dil desteği ile bir çok farklı pazar ile çalışmanıza imkan sağlar.


Aysistem programı, dünyanın her yerinden kullanabileceğiniz web arayüzlü bir otomasyondur. Satış, operasyon ve muhasebe modüllerini içerir. Otel, tur ve transfer operasyonlarını bu sistem üzerinden takip edebilir, satışlarınızı girebilir ve tüm ön muhasebenizi tutabilirsiniz. 


Aysistem 'in web üzerinden çalışan ve yurtdışında çalıştığınız alt acentelerinize / operatörlerinize şifre ile giriş imkanı sağlayabildiğiniz bir paneli mevcuttur. Operatör bu panele giriş yaptığında sisteme girdiğiniz tüm otel, tur ve transfer hizmetlerinizi görebilir, rezervasyon oluşturabilir. Otelde ödeme, havale, sanalpos, ödeme url gibi bir çok ödeme alt yapısı ile ödeme alabilir, üstelik dilerseniz bu ödemelerin onay durumlarını merkez şubenizden veya cep telefonunuzdan takip edebilirsiniz.