Neden Aysistem

Aysistem programını seçmeniz için nedenler;


Tecrübeli ve Uzman Ekip

2001 yılından bu yana tüm sektörler için yazılım geliştiriyoruz. Birçok seyahat acentesi ile konuşuyoruz, sektörde neyin nasıl yapıldığını görüyoruz ve bunu en kolay kullanılacak şekilde Aysistem'ye aktarıyoruz. Yıllar içinde edindiğimiz tecrübe ve geliştirdiğimiz çözümler ile hiçbir sorunuz cevapsız kalmaz.

 

Teknik Servis

Aysistem ile kolayca ulaşabileceğiniz bir teknik servis hizmeti sunuyoruz. Programa dair her türlü soruyu en hızlı şekilde cevaplıyor ve çözümler üretiyoruz. Sistemlerimizi 7/24 takip ediyor ve kesintisiz çalışması için gerekli tüm önlemleri alıyoruz.

 

Kapsam

Aysistem otel, tur ve transfer konusunda çok ciddi alt yapılara sahip bir sistemdir. Aynı zamanda çok yüksek satış hacimlerini kolayca kaldırır. Şirketinizin büyümesi, turizmde yeni iş alanlarına girmesi Aysistem için herhangi bir sorun teşkil etmez. Siz şirketinizi dilediğiniz kadar büyütün, Aysistem her zaman ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

 

Entegre Sistem

Aysistem programı birçok modülden oluşur ancak hepsi birbiri ile entegredir. Bu şekilde herhangi bir işi 1 kere yapmanız yeterlidir, değişiklik tüm modüllere yansır. Tüm sistemin entegre olması sizi birçok ek maliyetten, zaman kaybından kurtarır ve verimliliğinizi arttırır.

 

E-Ticaret ve Satış Yönetimi

Turizm hizmetleri satışı artık online sistemler üzerinden yürüyor. Aysistem arka planda gelişmiş bir satış yönetimine sahip olmakla birlikte, tüm süreçlerini e-ticarete yönelik olarak geliştirmiştir. Her zaman erişebilir olmak, arandığı zaman bulunmak için birçok sistem geliştirdik, geliştiriyoruz. Artık sadece bir web sayfasına sahip olmaz size başarıyı getirmeyecektir, sistemin arkasında birçok yönetimsel sisteme sahip olmanız gerekir. Aysistem size e-ticaret için gerekli tüm alt yapıyı sunar.

 

Operasyon Yönetimi

Ürünü sattık, peki süreci nasıl kontrol edeceğiz? Otele konfirme göndermek, tur listesini almak, transfer zamanını takip etmek vs tüm süreci Aysistem programı ile kontrol edebilirsiniz. Aysistem operasyon yönetim modülleri satış tamamlandığı andan hizmetin bitişine kadar her aşamayı kontrol eder ve akış yönetimi içinde sürdürür. Bu şekilde hiçbir müşteriniz otel kapısında kalmaz, turda fazla koltuk satmazsınız. Şirketinizden exceli kaldırmak istiyorsanız, Aysistem operasyon yönetimi sizin tam olarak istediğinizi verecektir.

 

Turizm Muhasebesi

Aysistem muhasebe modülü, ön muhasebe sistemidir. Cari hesap, fatura, kasa, banka, pos vb tüm gerekli bilgiyi tutar. Ancak standart bir ön muhasebe sistemi değildir. Biz muhasebeciler için değil, turizmciler için muhasebe sistem geliştirdik. Otel ödemeleri, tur ödemeleri, tur hakediş hesaplamaları, transfer gelir/gider takibi gibi turizme özel konuların turizme özel çözümlerini geliştirdik. Bu sebeple, muhasebe sistemimize turizm muhasebesi ismini verdik. Aynı zamanda geliştirdiğimiz mobil uygulamalar ile muhasebe verilerinize dilediğiniz zaman erişebilmenizi sağladık. Turizm ofiste oturularak yapılacak bir iş değil, o yüzden her zaman erişelebilir olmak bizim için önemli. Mobil uygulamalarımızı tam olarak bu fikirle geliştirdik, geliştiriyoruz.

 

Gelişime Açık

Aysistem her zaman gelişmeye ve genişlemeye açık bir mimaride tasarlandı. Bu şekilde yeni özellikler eklemek daha kolay ve daha az maliyetli oldu. İhtiyacınız olan yeni bir özellik, eğer tüm Aysistem kullanıcılarının yararına olacak birşey ise tamamen ücretsiz olarak geliştiriyoruz. Aysistem kullanıcıları sözleşmeleri devam ettiği sürece tüm yenilikleri herhangi bir ek bedel ödemeden alabiliyor ve hemen kullanmaya başlayabiliyor.

 

Güvenli

Her zaman son teknolojiyi kullanıyoruz ve güvenlik konusunda çok hassassız. Acentelerimiz bazen bize kızsa bile güvenlikten ödün vermiyoruz ve birçok bu dikkatin pozitif sonuçlarını gördük. Acente yöneticileri ve çalışanları teknolojiden anlama ve teknolojinin açıklarını bilmek zorunda değiller, bu bizim işimiz. Bizde işimizi yedeklemeden, güvenlik alt yapılarına kadar her alanda en iyi şekilde yerine getiriyoruz.